NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE PER 1-2 D.D.

SPYPOINT MOBILIOJI APLIKACIJA

Viskas ko reikia jūsų kameroms valdyti ir matyti nuotraukas bei video

SPYPOINT kameros sukurtos yra Kanadoje, itin populiarios JAV ir Europoje. Prisijungimas prie kameros vyksta vienu paspaudimu Jūsų telefone.
Mobiliojoje SPYPOINT aplikacijoje yra visa informacija apie Jūsų kameros statusą, o prie vienos aplikacijos galima pridėti daug SPYPOINT kamerų. Visos nuotraukos Jus pasieks Jums patogiu laiku, SPYPOINT aplikacijoje.
Viena aplikacija gali naudotis keli vartotojai, su skirtingais telefonais, vienu metu.
 
SPYPOINT kameros pasižymi itin ilgu baterijų veikimo laiku, precizišku judesio aptikimu ir fotografavimu. Naujos kartos ryšio perdavimo elektronikai nereikia jokių papildomų konfigūracijų – visos kameros atkeliauja su integruota SIM kortele, todėl papildomai nereikia nieko pirkti ar užsakinėti ryšio planų.
 
SPYPOINT nuotraukų ir video kokybė yra fantastiška. Gamintojas suteikia 100 nuotraukų per mėnesį nemokamai, jei reikia daugiau, galima užsisakyti papildomą nuotraukų planą, kurio kaina yra nuo 4 €/mėn.

Parsisiųskite nemokamą mobiliąją SPYPOINT aplikaciją

KĄ GALIMA DARYTI SU SPYPOINT APLIKACIJA?

Valdykite visas savo SPYPOINT kameras iš vieno telefono. Pasirinkite geriausius planus ir norimą nuotraukų kiekį.

Visos kameros nufotografuotos nuotraukos bus jūsų aplikacijoje, jums patogiu laiku, pasirinktus patogiausią planą. Galėsite užsisakyti ir HD nuotraukas.

Sužinokite naujausią orų prognozę, kad galėtumėte tinkamai pasiruošti medžioklei ir stebėti žvėrių elgseną.

Žymėkite savo kameras, šėryklas, bokštelius, pastebėtus žvėris ir jų vaikščiojimo takus žemėlapyje. Visą informacija matysite patogiai ir vienoje vietoje.

VISADA PO RANKA

Nemokamai parsisiųskite ir paprastai prijunkite savo kamerą. SPYPOINT mobilioji aplikacija yra paprasta naudoti ir pasitarnaus kaip išskirtinis įrankis jūsų medžioklėje ar stebėjime.