NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE PER 1-2 D.D.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Konkrečios baterijos bus nurodytos kameros naudojimo instrukcijoje. Rekomenduojama naudoti ne mažesnės nei 1.5 V įtampos AA tipo šarmines baterijas. Geriausiai baterijas pirkti iš didelių prekybos centrų, įsitikinus, kad baterijos nebuvo sandėliuojamos labai ilgą laiką.

Vidutinę tarnavimo trukmę lemia šie faktoriai:

• Esamo signalo stiprumas (kuo geresnis ryšys, tuo mažiau naudojama energijos).
• Nuotraukų išsiuntimo iš kameros dažnumas. Retesnis siuntimas naudos mažiau energijos.

  • Dieninių / naktinių nuotraukų proporcija. Dieninėms nuotraukoms reikia mažiau energijos.
  • Fotografavimo / filmavimo grafikas. Kamera, kuri reaguoja tam tikru paros metu, naudos mažiau energijos.
  • Bendras atliktų nuotraukų kiekis.
  • Maitinimo šaltinio tipas. Gali būti baterijos, pakraunamos baterijos arba 12V akumuliatorius.
  • Fiksuojamos medžiagos tipas (nuotraukos arba video FLEX kameroje).
  • Aplinkos temperatūra.

Šie faktoriai nulems kiek ilgai tarnaus kameros baterijos ar akumuliatorius, todėl neįmanoma įvardinti apytikslio laiko. Galima pasakyti tiek, kad SPYPOINT kamerų baterijos tarnaus ištisus mėnesius.
Visos SPYPOINT kameros rodo kiek baterijos liko Jūsų telefono aplikacijoje.

Kiekviena SPYPOINT kamera turi integruotą, aktyvuotą SIM kortelę, veikiančią bet kur pasaulyje. Todėl papildomai galvoti ar mokėti už mobilaus ryšio planą tikrai nereikia.

Ryšio stiprumas priklauso nuo artimiausio mobilaus ryšio operatoriaus. Lietuva yra pakankamai tankiai „padengta“ mobiliuoju tinklu. Ryšio stiprumą galima pamatuoti savo išmaniuoju telefonu. O esamo ryšio stiprumas bus atvaizduotas Jūsų telefone, mobiliojoje SPYPOINT aplikacijoje.

 

 

SPYPOINT kameros sukurtos Kanadoje, gaminamos Vietname, naudojamos ir mėgstamos visoje Europoje, JAV ir Kanadoje.

  1.  LINK-MICRO-LTE yra geriausiai pasaulyje parduodama SPYPOINT kamera, kurios pardavimai siekia 1.5 mln vienetų per metus. Tai praktiškai patikrintas ir reiklių medžiotojų mėgstamas produktas.  
  2. LINK-MICRO-S-LTE yra lygiai ta pati LINK-MICRO-LTE kamera, tačiau su integruota saulės panele ir pridedamu pakraunamu akumuliatoriumi. Tai ilgaamžiška kamera, kuri tinkamai sureguliuota ir sumontuota veiks labai ilgą laiką.
  3. TWIN-MIKRO-LTE yra tiesiog dviejų LINK-MICRO-LTE paketas už geresnę kainą.
  4. FLEX yra naujos kartos SPYPOINT kamera, kuri daro nuotraukas ir filmuoja iki 15 sek. video. FLEX siūlo itin aukštą vaizdo kokybę, didesnį aptikimo atstumą, patobulintą anteną ir turi net dvi integruotas SIM korteles – palaikyti stabiliam ryšiui bet kokiomis sąlygomis.

Visoms SPYPOINT kameroms suteikiama dviejų metų gamintojo garantija, kuri padengia gamintojo defektus kameros medžiagose ar gamybos procese. Jei per šį laikotarpį Jūsų SPYPOINT kamera suges – mes ją pataisysime arba pakeisime kita.
Garantija nebus taikoma, jei prieš išsiunčiant mums, kamera jau bus mėginta ardyti ar taisyti. Garantija, taip pat, netaikoma akumuliatoriams.
Pasinaudoti garantija gali tik asmuo įsigijęs kamerą iš oficialaus SPYPOINT platintijo ir atstovo UAB Dimeka.

Oficialus SPYPOINT platintojas ir atstovas Baltijos šalyse yra UAB Dimeka. Geriausia vieta įsigyti SPYPOINT kameras yra mūsų įsteigta internetinė medžioklės reikmenų parduotuvė: https://www.iray.lt/pirkti-spypoint/

SPYPOINT kameros sukurtos yra Kanadoje, itin populiarios JAV ir Europoje. Prisijungimas prie kameros vyksta vienu paspaudimu Jūsų telefone.
Mobiliojoje SPYPOINT aplikacijoje yra visa informacija apie Jūsų kameros statusą, o prie vienos aplikacijos galima pridėti daug SPYPOINT kamerų. Visos nuotraukos Jus pasieks Jums patogiu laiku, SPYPOINT aplikacijoje.
Viena aplikacija gali naudotis keli vartotojai, su skirtingais telefonais, vienu metu.
 
SPYPOINT kameros pasižymi itin ilgu baterijų veikimo laiku, precizišku judesio aptikimu ir fotografavimu. Naujos kartos ryšio perdavimo elektronikai nereikia jokių papildomų konfigūracijų – visos kameros atkeliauja su integruota SIM kortele, todėl papildomai nereikia nieko pirkti ar užsakinėti ryšio planų.
 
SPYPOINT nuotraukų ir video kokybė yra fantastiška. Gamintojas suteikia 100 nuotraukų per mėnesį nemokamai, jei reikia daugiau, galima užsisakyti papildomą nuotraukų planą, kurio kaina yra nuo 4 €/mėn.

VISADA PO RANKA

Nemokamai parsisiųskite ir paprastai prijunkite savo kamerą. SPYPOINT mobilioji aplikacija yra paprasta naudoti ir pasitarnaus kaip išskirtinis įrankis jūsų medžioklėje ar stebėjime.